Zabiegi na brzuch po ciąży, które pozwolą poprawić jego wygląd

Categories Dla mamy, Moda i urodaPosted on
jakie zabiegi na brzuch po ciazy

To, że po ciąży kobiece ciało się zmienia, nie pozostawia żadnych wątpliwości. Nie oznacza to jednak, że powrót do formy sprzed ciąży jest niemożliwy. Oprócz prawidłowej pielęgnacji warto postawić takie na specjalne zabiegi, dzięki którym skóra odzyska jędrność, a brzuch po ciąży będzie znowu wyglądał atrakcyjnie.

Zabieg Icoone na ujędrnienie brzucha po ciąży

Icoone to nowoczesny masaż, dzięki któremu można wymodelować swoją sylwetkę. Oprócz ujędrniania skóry, pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej pozwala także na zniwelowanie cellulitu. Jest to więc świetny zabieg dla kobiet, które chcą poprawić swój wygląd po przebytej ciąży.

Zabieg Icoone polega na wykonywaniu próżniowego masażu w połączeniu z laseroterapią diodową i światłem LED. Samo urządzenie posiada głowicę, która podczas wykonywania zabiegu zasysa skórę do mikrootworów i masuje ją. Plusem zabiegu Icoone jest krótki czas jego wykonywania oraz niezwykle wysoka skuteczność w ujędrnianiu skóry po ciąży.

Bandaże Diego della Palma na poprawę wyglądu brzucha po ciąży

Kolejnym skutecznym zabiegiem na skórę po ciąży jest ten wykorzystujący bandaże. Dzięki niemu można:

  • wyszczuplić sylwetkę,
  • ujędrnić skórę po ciąży,
  • poprawić krążenie,
  • zredukować cellulit,
  • zminimalizować widoczność rozstępów,
  • usunąć nadmiar wody,
  • pozbyć się toksyn z organizmu.

Zabieg polega na owinięciu ciała specjalnym bandażem i odczekaniu około 20 minut. Po zabiegu skóra jest napięta, ściągnięta, poprawiony zostaje także jej koloryt. Najlepsze efekty są widoczne po wykonaniu serii 8 zabiegów. Atutem bandażowania jest krótki czas zabiegu, około 20 minut, jest więc idealny dla kobiet po ciąży.

Karboksyterapia, czyli redukcja tkanki tłuszczowej po ciąży

Karboksyterapia to zabieg, który wykorzystuje dwutlenek węgla. Polega on na wprowadzeniu go pod skórę, dzięki czemu komórki zostają dotlenione, odżywione, a naczynia krwionośne rozszerzają się. Efektem tego jest rozbicie tkanki tłuszczowej i jej znaczna redukcja. Do wprowadzenia dwutlenku węgla pod skórę pacjentki, korzysta się z iniekcji. Co prawda zabieg ten nie jest bolesny, jednak znaczna część pacjentek określa go mianem niekomfortowego.

Zaznaczyć trzeba, że karboksyterapia jest zabiegiem niezwykle precyzyjnym, dzięki czemu doskonale wpływa na poprawę jędrności skóry po ciąży. Efekty widoczne są już po pojedynczym zabiegu, jednak dla najlepszych efektów warto poddać się całej serii, wynoszącej 4-8 zabiegów.

Fala uderzeniowa pobudzająca brzuch po ciąży

Fala uderzeniowa to zabieg, który charakteryzuje się dużą skutecznością w poprawieniu wyglądu brzucha po ciąży. Polega on na wygenerowaniu specjalnej fali akustycznej, która po dotknięciu skóry wnika w jej głąb, nawet do 5 cm głębokości i się rozprasza. Pozwala to na pobudzenie i stymulowanie głębszych warstw skóry. Efektem zabiegu falą uderzeniową jest wyraźna poprawa jędrności skóry i wyglądu brzucha po ciąży.

Zabieg falą uderzeniową to świetny pomysł w przypadku chęci pozbycia się cellulitu, wygładzenia blizn czy zniwelowania rozstępów. Jest on bezbolesny i trwa około 45 minut. Nie trzeba się do niego specjalnie przygotowywać ani przechodzić rekonwalescencji. Dla potrzymania efektów jędrnego brzucha po ciąży warto zdecydować się na jego powtarzanie.

2 comments

  1. Ja przeszłam przez milion różnych zabiegów na brzuch i jak było tak jest, więc chyba nie na wszystkich to działa ;( juz nie wiem co robić

    1. U mnie to samo, wydałam już tyle pieniędzy na zabiegi po ciąży, że aż się boję tego policzyć, a brzuch dalej nei wygląda apetycznie i jak sprzed ciąży

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *